HAVUZ SUYU & HAVUZ DOLUMU

Her boydaki yüzme havuzlarınızın dolum ihtiyacını karşılamak için İzmir ve çevresinde içme suyu kalitesinde havuz suyu tedariği sağlamaktayız.

Her ne kadar pH dengeleme, klorlama, yosun giderici ilaçlamalar yapılsa bile havuz suyunun içme suyu kalitesinde olması sağlık açısından çok önemlidir. Bu yüzden havuzda kullanılacak su deneyimli personellere sahip profesyonel firmalar tarafından doldurulmasına özen göstermek gerekmektedir.

Havuz suyunun pH değeri 7.0 - 7.2 arasında olmalıdır. Yüksek pH değerinde su kanalları ve filtreler zamanla tıkanır, havuz yüzeyi ve ekipmanlar üzerinde artık bırakır. Düşük pH değeri ise suyun asidik olmasına neden olur. Şahin Su olarak sizlere sağladığımız havuz suyumuz ideal değerlerdedir.

Su testleri yapılarak havuz suyunun ömrünün arttırılması ve havuz yapısının daha iyi korunmasına yönelik uygun kimyasalar madde düzenlenmeleri yapılması önemlidir.

Firmamız tarafından kullanılan havuz suyu olması gereken ideal değerlere sahiptir. Havuz suyu ihtiyaçlarınız ve Havuz suyu dolumu için Şahin Su 7/24 hizmetinizdedir.

İzmir, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla 7/24 su servisi. 

© 2018 Şahin Su | Her Hakkı Saklıdır.

İletişim Bilgileri

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 178 sokak No:1 Kemalpaşa / İzmir
  (0 232) 878 14 47
    (0 532) 765 20 13
  info@sahinsu.com

Bizi Takip Edin!