İNŞAAT SUYU & İNŞAAT YIKIM SULAMA

İnşaatlarınızın ve şantiyelerinizin su ihtiyacını 3 ve 16 tonluk tankerlerimizile karşılamaktayız. Şantiyelerdeki çalışmaların aksamaması için su çok önemlidir.

Tankerlerimiz üzerinde bulunan monitörle bina yıkım sulamasını ve toz engelleme çalışmasını 40 metre mesafeden 12 kata kadar ihtiyaca göre yağmurlama veya toplu püskürtme sistemi ile yapmaktayız. Bina yıkım faaliyetlerinde devamlı ve düzenli sulama yapmak suretiyle ortamda toz emisyonları nedeniyle çevreye verilen toz kirliliğini minimuma indirmekteyiz.

Sulama tankerleri kendi envanterimize kayıtlı araçlar olup tanker üzerine monteli dizel motorlu yüksek basınçlı motopomp sayesinde yıkım esnasında en üst katlara dahi yetişecek miktarda ve basınçta su pompalayarak pulverize su püskürtebilmektedir.

İnşaatlarda suyun zamanında temin edilmesi, inşaatın susuz kalmaması ve suya bağlı çalışmanın aksamaması büyük önem arz etmektedir. Şahin su olarak bir çok projede inşaat suyu hizmeti vermiş olup tecrübeli ekibimizle inşaat ve şantiye suyu ihtiyaçlarınızı istediğiniz miktarda ve saatte inşaatlarınıza ve şantiyelerinize ulaştırmakta, betonlarınızı bol su ile sulamaktayız.

Müşteri memnuniyeti odaklı çalışma prensibi ile siz değerli müşterilerimizin telefonlarını beklemekteyiz.

İzmir, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla 7/24 su servisi.

© 2018 Şahin Su | Her Hakkı Saklıdır.

İletişim Bilgileri

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 178 sokak No:1 Kemalpaşa / İzmir
  (0 232) 878 14 47
    (0 532) 765 20 13
  info@sahinsu.com

Bizi Takip Edin!