KULLANMA SUYU

Firmamız İzmir kemalpaşa'da bulunan su kaynağından elde ettiği kullanım suyunu en hijyenik haliyle tankerleriyle müşterilerine ulaştırmaktadır. Suyumuzun tahlilleri belli periyotlarla sürekli yapılmaktadır. İski satış izin belgelidir. Tankerlerimizin iç yüzeyi epoxi kaplamadır.

Kullanma suyu; yaşam alanlarından uzak bölgelerde bulunan yer altından artezyen yöntemi ile çıkartılan ve aynı zamanda bazı filtrelerden geçerek tüketime sunulan sudur. Suyumuz aşırı mineral ya da tuz yoğunluğu taşımayan, insan, hayvan ya da bakterilerle ilgili zararlı madde birikimi içermeyen, insanların tüketmesine elverişlidir. Kullanım suyumuzu gönül rahatlığıyla kullanabilirsiniz.

Otel İşletmelerine, Villalara, Rezidanslara, İş yerinize, Sitelere, Çiftliklere, Restoranlara, Oto Yıkamalara, Parklara, Havuzlara, vb. kullanma suyu hizmeti vermekteyiz. El, yüz ve vücut temizliğinde, sebze ve meyvelerde, yemekhanelerde, süs havuzu ve yüzme havuzlarında, yeşil alanların sulanması, oto yıkamalarda, boyahanelerde, çamaşırhanelerde ve fabrikaların bazı bölümlerinde kullanımı uygundur.

İhtiyacınıza göre günlük, haftalık, sürekli veya sadece bir tankerlik kullanım suyu siparişi verebilirsiniz.

İzmir, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla 7/24 su servisi.  

© 2018 Şahin Su | Her Hakkı Saklıdır.

İletişim Bilgileri

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 178 sokak No:1 Kemalpaşa / İzmir
  (0 232) 878 14 47
    (0 532) 765 20 13
  info@sahinsu.com

Bizi Takip Edin!