PEYZAJ SUYU & PEYZAJ SULAMA

Peyzaj sulama için kullanılacak olan suyun kaliteli ve temiz olması önemlidir. Peyzaj sulaması yapılacak olan alanlarda kullanılacak olan suda bulunan oksijen miktarı üst düzeyde olmak zorundadır. Sudaki oksijen miktarı az ise sulama yapılan alanlarda çimler, çiçekler, seralar, bahçe alanlarında yeterli sulama yapılmasına rağmen sararmalar gözükmektedir.

Şahin su olarak sizlere sağladığımız suyun yer altı suyu olması sebebiyle oksijen miktarı üst düzeydedir. Bizden alacağınız peyzaj suyu tamamen doğal olup suyun içinde kimyasal klor bulunmamaktadır.

Bahçe ve peyzaj alanlarında ihtiyaç duyduğunuz suyu sizlere temin etmekteyiz. İsterseniz tankerlerimizin üzerinde bulunan yağmurlama sistemi ile 50 metre uzak alanlara dahi yağmurlama yaparak peyzaj sulama hizmeti vermekteyiz.

Suyumuz ve personelimizin hizmetlerinden memnun kalacağınıza eminiz. Sizlere hizmet verme arzusu ile telefonlarınızı beklemekteyiz.

İzmir, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla 7/24 su servisi.

© 2018 Şahin Su | Her Hakkı Saklıdır.

İletişim Bilgileri

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 178 sokak No:1 Kemalpaşa / İzmir
  (0 232) 878 14 47
    (0 532) 765 20 13
  info@sahinsu.com

Bizi Takip Edin!