TANKER SU

40 yıldır su satışı sektöründe olan Şahin Su olarak 3 Ton ve 16 Tonluk tankerlerimizin periyodik bakımlarını zamanında ve doğru şekilde yapmaktayız. Alacağınız tanker suyunun temiz ve kaliteli olması önemlidir. Biz de bu doğrultuda son derece bakımlı araçlarımız ile ihtiyacınız olan tanker suyunu hijyenik şartlara hassasiyet göstererek sizlere ulaştırmaktayız.

Araçlarımız son derece bakımlı olup tankerlerimizin iç yüzeyi epoxi kaplamadır. Artezen kuyularımız 250 metre sondajdır.

Fabrikalar, İnşaat Firmaları, Oteller, Halı Yıkamacılar, Oto yıkamacılar, Beton Santralleri, Film Setleri, Kafeteryalar, Yemek Firmaları, Restaurantlar, Hastaneler, Üniversiteler gibi bir çok sektördeki kurum ve şirkete talep ettikleri anda en hızlı şekilde tanker su hizmetini sağlamaktayız. Yüzme havuzları, Peyzaj yeşil alan sulamaları, arazöz hizmetleri, bahçe sulama gibi ihtiyaçlarınız içinde tanker su satışı yapmaktayız.

Kemalpaşa başta olmak üzere İzmir ve ilçelerinde bir çok firma, kurum ve kuruluşa tanker suyu satış hizmeti vermiş olup aynı kalitede hizmetlerimize devam etmekteyiz.

Tanker suyu ihtiyaçlarınız için telefonlarınızı beklemekteyiz.

İzmir, Balçova, Bayındır, Bayraklı, Bergama, Beydağ, Bornova, Buca, Çeşme, Çiğli, Dikili, Foça, Gaziemir, Güzelbahçe, Karabağlar, Karaburun, Karşıyaka, Kemalpaşa, Kınık, Kiraz, Konak, Menderes, Menemen, Narlıdere, Ödemiş, Seferihisar, Selçuk, Tire, Torbalı, Urla 7/24 su servisi.

© 2018 Şahin Su | Her Hakkı Saklıdır.

İletişim Bilgileri

  Mehmet Akif Ersoy Mahallesi 178 sokak No:1 Kemalpaşa / İzmir
  (0 232) 878 14 47
    (0 532) 765 20 13
  info@sahinsu.com

Bizi Takip Edin!